...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Loutky k narozeninám

20. listopadu 2013 v 9:34 | vrz |  Mé výrobky (VRZ)
Na fleru jsem před časem objevila truhláře, co vyrábí polotovary loutek (viz starší články). Odkaz na jeho zboží: http://www.fler.cz/zbozi?uid=165247
Už jsem myslela, že se k tomu do vánoc-narozenin nedostanu. A nakonec jsem koupila další- vhodnější pro menší děti-místo kovového "držátka" je dřevěná tyčka. A světe-div se(nebo spíš Zuzano div se!)-jsou dokončené!
Vodník (rybičku jsme dostali hotovou v předchozím balíčku).
Rodina- Babička, Jeník, Smolíček apod.,táta/myslivec,maminka/selka/princezna(když dodám korunku),starší sestra...Karkulka-ještě by to chtělo čepec, nebo Mařenka, Mášenka,Maruška atd.
Ježibaba. Ta mě bavila nejvíc! Ještě by to chtělo kočku! A vlka!
Manželé(ten tatínek mi někoho připomíná...).
Karkulka ztratila čepec...a našla svou babičku...v noční košili a papučích.
Otec a syn...májí podobnou postavu...plůtek mě fascinuje! Díky!
Malování akrylkama, vlasy uplstěné mýdlovou technikou z ovčího rouna, přilepené lepidlem podobným herkulesu. Měla jsem je hotové asi za 4 hodiny, čekala jsem, že mi to zabere více času!
Jsem zvědavá, jak vlasy vydrží, snad jo! Těším se, že budeme hrát večerníčky! Kulisy budou vždy jiné a využijem určitě dřevěná zvířátka z farmy...Velké divadlo zatím schovám, až Toník a budoucí bráška povyrostou...

Nakonec mi to přijde jako dobrý tip na vyrábění s většími dětmi!
A postupně budeme osazenstvo našeho divadelního souboru doplňovat...(Čaroděj, princ, král, chůva, Dlouhý, Široký, Bystrozraký a tak dále!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama