...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Princeznička na hrášku

19. září 2013 v 21:18 | vrz |  Kalendář 2014
Mám radost, že se mi zatím celkem daří pokračovat v práci na již zmiňovaném pohádkovém kalendáři... Teď pro změnu trochu roztomilejší a nestrašidelný výjev z pohádky o princezně na hrášku...
Malá princezna, v trochu rozcuchanější úpravě (nevím jak vypadáte vy, když se nalézáte v peřinách). V noční košilce s korunkami. Nožky vyzuté ze střevíčků...
K tomu, aby vylezla na přidělenou postel musela použít žebřík.
Docela jsem si vyhrála s různými pokrývkami a druhy matrací, které v zámku vyhrabali a všechny navrstvili na sebe, aby zjistili, která princezna je ta opravdová. Hrášek samozřejmě není vidět, to by si pak mohl každý domyslet, v čem je "zakopaný pes"!
Pozadí si představuji- jak jinak- než hráškově zelené, doplněné růžovou, která k princeznám prostě patří (a postupem času musím přiznat, že i mě se tato barva pomalu začíná líbit- zvlášť takový ten "starorůžový" odstín).

Jak bude ale ve výsledku obrázek barevný je pouze a jen na majiteli kalendáře (pokud se tedy dílo vydaří a dokoná).
Přeji krásné (dnes skoro aprílové)dny!
Vrz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L4 L4 | 20. září 2013 v 14:42 | Reagovat

To je zatím tvoje nejhezčí. Kdybych měla hlasovat. L.

2 VRZ VRZ | 28. září 2013 v 11:01 | Reagovat

[1]: děkuji:-)trochu mi připomíná černošku, kterou jsem kdysi dávno kreslila do "záchodového čtení" pro manžela, tehdy jsme spolu snad ještě ani nechodili a já mu kreslila pitominy. Ta černoška byla smutná, protože si s ní nikdo nechtěl hrát, protože měla jinou barvu pleti...to jsem byla aktivistka bláznivá:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama