...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Hrnečku, vař!

24. září 2013 v 18:25 | vrz |  Kalendář 2014
Další "plátek" do kalendáře. Prý děvence kouzelný hrneček darovala kouzelná stařenka, nicméně já jsem nakreslila staříka, těch babiček je všude dost:) A kouzelný dědeček je jinak přece také klasika!
Na tomto obrázku je děvčátko v "pletených šatech" s dlouhými rozpuštěnými vlasy, kouzelný dědeček, mírně sešlý a otrhaný (nepředstavuji si ho jako ze škatulky, možná spíš jako velmi nuzného ale neopilého bezdomovce).
V pletených rukavicích, s puntíkatým šátkem a hrnečkem. Na první pohled obyčejný hrnek.
V levém rohu je detail chaloupky, kde bydlí dcera s matkou. Ta nenápadně dcerku vyhlíží...
A nesmíme opomenout ani kozu, která se schovává za svou "kozopasku" a žmoulá trávu.

Nějak se nám zhoršuje kvalita internetu, všechno pomalu odchází do věčných lovišť...asi bych taky měla jít:-)
Ale teď si neodpustím sdělit Vám novinu! De facto jsme již majiteli malého pozemku s maringotkou, už se moc těším, až se na ní vrhnu a celou jí "zvelebíme!" Tak bych mohla dokumentovat proměnu:) Že by nové téma rubriky: život v maringotce???

Jen nevím, kdy se tam dostaneme, podzim se na nás zdravotně podepsal...tak šátky na krk po vzoru kouzelného dědečka a místo kaše bylinkový čaj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L4 L4 | 27. září 2013 v 23:14 | Reagovat

Tento článek nějak unikl mé pozornosti. Koza má super pohled. Jinak mě dens napadlo, že by se mi líbilo triko pro Emu s obrázkem princezny na hrášku, cos malovala. Myslíš, že by to nějak šlo vyrobit?

2 VRZ VRZ | 28. září 2013 v 10:56 | Reagovat

[1]: Jedno triko už jsem navrhovala- pro tábor, věrka šim by určitě poradila u koho to nechala dělat, a i cenu, byly to báby, které jsem kreslila tuží a pak naskenovala...jen jsem je musela hodit do negativu, neb se tisklo bíle na černé triko:-) To by možná stálo za to! Jáchym mi referoval o sítotisku (mimochodem jsem viděla ta jejich trika a nejsou špatná:-)), pořizovací cena je asi tisícovka, ale hned jak si uděláš jednu"šablonu", můžeš tisknout tisíce triček a látek:-)to by stálo za pokus!jen kdyby bylo víc času, míň nemocí a třikrát delší doba spaní dítěte po o a třikrát delší víkendy a žádné výlety a návštěvy...no hrůza:-)a maringotka!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama