...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Textilní knížka MLUVÍM

15. dubna 2013 v 8:49 | vrz |  Šití
Ještě není úplně hotovo, nicméně něco už vidět je, tak je tu malá ochutnávka něčeho, co po večerech, po poledních a ve volných chvilkách šiju.
Každá stránka více méně obsahuje jedno slovo, které náš Budulínek říká. Zároveň jsem se pokoušela umístit na stránku něco málo z našeho domova, třeba hračku, aby je mohl bezpečně poznávat a později to může být malá vzpomínka na útlý věk.
Poznáte, jaké slovo se "skrývá" v tomto pokojíku? Buvol je podle hračky Libuše Niklové (před třemi lety měla krásnou výstavu všech hraček v ÚMPRUM).
Hlavní postava knížky, která se formou záložky na tkaničce bude vyskytovat postupně na všech stránkách knížky, ve všech pokojíčkách i u zvířátek. Inspirováno naším chlapečkem, ikdyž tam působí spíš jako šestiletý chlapec(kdo ví, třeba tak bude opravdu vypadat).Věřte mi, nebo ne, tuto malou postavičku jsem vyšívala a vyráběla celý večer (přibližně dvě a půl hodiny).
Zvířátka. Pejsek je takový interaktivní. Může si zalézt do boudy, nebo se dobývat na kočku, ale nebojte se, je na koženkovém vodítku, tak jí snad nezakousne!
Toníkovo oblíbené slovo: Svítí!!!
První slůvko řekl na své narozeniny, které má den před vánocemi(proto ten stromeček), když dostal houpačku a poprvé se houpal.
Knížka bude v "Koženkové vazbě".
Pokud si to tu rozkliknete, uvidíte ještě pár dalších obrázků.

Díky za návštěvu! Snad bude už brzy hotová! Přeju krásný slunečný den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama