...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Domek pro panenky přímořský

6. dubna 2013 v 10:06 | vrz |  Mé výrobky (VRZ)
Dnes Vám představím náš další hotový domek, který jsme s manželem na půdě vyráběli pro jednu malou křesťanskou školičku (www.klublodka.blog.cz). Protože mají v názvu Loďku, snažili jsme se i domeček vyrobit v "přímořském" stylu.
Fotili jsme to večer, těsně po dodělání, těsně před předáním, proto jsou barvy trochu skreslené. Základem byla kulatá okénka, prostorná terasa a odstíny modré barvy, doplněné fialkovo- růžovou.
Zadní stěna působí možná trochu oprýskaně, ale to byl záměr. Domeček může stát i v prostoru. Ve spodním patře prý mají kluci garáž na autíčka. Domek obývají nejen panenky, ale také broučci a další dřevěná zvířátka. Doufám, že časem dostanu fotky už umístěného a zabydleného domečku.
Musím se přiznat, že jsem celkem pyšná na nápad vyrobit část střechy děravou (inspiroval mě začátek Karlíka a továrny na čokoládu, kdy Karlík ze svého podkrovního pokojíku dírou ve střeše kouká ven do zimy), takto je pro děti zábavnější, můžou jimi prostrkovat hračky, posadit je na střechu, vylézt po ní jako po žebříku(panenky,ne děti!:-).
Konkrétně tato je ještě dodekorována modrou lýkovou stužkou, aby evokovala mořské rybářské sítě.

Jen materiál není úplně vyhovující, měli jsme dost práce se spárováním, přetíráním a broušením, protože je to vlastně odpad z manželovy bývalé práce v modelářské dílně, díky tomu jsou však zadarmo a tak darovanému koni...

Teď už nám moc materiálu nezbylo, tak si na nový domeček asi počkáme...
Tak snad bude domeček k užitku a potěšení! (zvířátka jsou převážně z www.branakdetem.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama