...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Mít domek se zahradou, chovat slepice, pěstovat mrkev.

11. března 2013 v 20:49 | vrz |  Pokojíčky
Často sníme o tom, kde bychom rádi žili. Že bychom mohli mít vlastní prostor k bydlení, vlastní soukromé naše místo. Vypadalo by možná takhle, jen větší a opravdové. Alespoň si sen zmenšený můžu vyrobit...
Dřevěný domek o třech poschodích, se zahrádkou, jabloněmi, rybníčkem, tajemnou půdou. Garáží či stodolou na neocenitelné krámy.
Na zahradu svítí sluníčko, vykvétají jarní květiny. Plánujeme, co všechno zasadíme na přilehlých polích. Ježek žere slimáky a další škůdce, rozhodně ne jablíčka! (Ty leží ve sklepě, částečně jako mošt, zavařeniny i jablečné víno.)
Pro všechno je u nás dost místa. Pro zvířata, pro lidi, kamarády, příbuzné, pro tvoření, pro fantazii, pro lenošení i akci.
Kohoutí kokrhání nás vzbudí v šest ráno a my vyrazíme na louku sbírat bylinky, sušit je s loňskými houbami a právě vyráchaným prádlem v potoce na půdě.

Úplně to vidím před sebou...
P.S.:zítra se chystáme na velký jarní úklid! Provětráme hlavy, provětráme byt, ať tím vyženem ze Smíchova mráz a přivoláme už definitivně jaro! Už se opravdu, ale vážně nemůžu vůbec dočkat!!! (Snad nám Toníček bude pomáhat, nebo si bude skvěle hrát, abychom něco udělali:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama