...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Fixy na textil

21. března 2013 v 7:03 | vrz |  Inspirace
Do ruky se mi dostaly barvy na textil ve formě fixy. Tak jsme se na to s mou mladší sestrou vrhly. Jelikož mi Toníček vyrostl z bodýček velikosti 80, nakoupila jsem větší obyčejné barevné a pustila se do testování.
Barvy to jsou ekologické, krabička skýtá deset odstínů, prodávají ji např. v www.branakdetem.cz , po nanešení na textil je nutno obrázek zafixovat žehličkou, stojí cca 200 kč. (V článku ukazuji čtyři nakreslená bodýčka, tak si neváhejte rozkliknout celý článek.)

Červené bodyčko s lišátkem jsem slíbila své neteři, jelikož její maminka má lišky ve veliké oblibě, doufám, že to stihnu předat dřív, než malá vyroste. Kreslí se s nimi dobře, jen nesmíte čekat skvělé detaily a tenkou sytou linku.
Na šedé barvě obrázek vynikne o něco lépe, naše oblíbené houbaření a synkovo první slovo, které znázorňuje nikoli houby, nýbrž citoslovce houpání (hou- py).
Se sestrou jsme si zaké zahráli piškvorky (nevyhrál by nikdo, tak jsme jednu nechali vyhrát, aby to vypadalo líp).
A nakonec dle mého nejvydařenější obrázek. Z námětu i provedení jsem byla tak nadšená, že jsem si udělala stejné a jedno dostal i tatínek. Tak si někdy vyjdeme v dešti a žlutou barvou přivoláme sluníčko:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama