...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Maringotka pro Indiána z filcu

27. února 2013 v 8:26 | vrz |  Mé výrobky (VRZ)
Ráda bych Vám dnes ukázala jednu z dalších věcí, které mám rozpracované! Jak možná víte, máme domeček pro panenky jako farmu zvířat. Přemýšlela jsem, jaké zvířátko bych ušila, abych doplnila dřevěné řady a pak mě to napadlo. Ne zvíře! Ale maringotku pro zatím jediného člověcího (dřevěného) obyvatele farmy- Indiána(koupeného v levných knihách za 29kč). Někdy si přece potřebuje odpočinout od svých stád a vyjet si v traktoru na výlet!
Ještě není maringotka úplně hotová, čeká na dřevěná kolečka atd., tak Vám ji zatím ukážu jen zevnitř. Šitá z tužšího filcu různých barev, ručně. Starala jsem se, aby měl Indián veškeré pohodlí, které se ovšem hodí do maringotky. Proto nechybí kamna s věčně planoucím ohněm, měkký koberec, nebo tulipán pod oknem. S sebou má uvnitř dřevěného pejska (www.branakdetem.cz). Co na fotce není ještě vidět jsou dva obrázky na stěně (jeden s kuřátkem, druhý s králíkem a mrkví), nebo cedule u dveří s nápisem VÍTEJTE.
Až bude hotová i z venčí, uvidíte i maximální povolenou rychlost, poznávací značku, cedulku začátečník, konev na vodu, otevírací dveře i připojení na textilní traktůrek z Ikea.
Děkuji za návštěvu! Jaro už se blíží! Vrz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama