...výrobky, doplňky, inspirace, hračky, knihy, obrazy...

Dům pro děti

6. února 2013 v 8:57 | vrz |  Mé výrobky (VRZ)
Vítám všechny na svém blogu! Do dětského pokoje nám 23.12. přibyl domek pro děti. Vyrobil ho dědeček-truhlář, dotvořili jsme ho pak my.
Nechtěli jsme žádnou perníkovou chaloupku, ani hrad, ani garáž...spíš lesní domeček. Působí trochu jako bouda pro psa? nebo kadibudka? Jak vám to přijde?:)
Okýnka, okolo dveří i do domečku jsme použili tabulovou barvu. Až budou děti větší, klidně si můžou domeček překreslit- třeba na tu perníkovou chaloupku(namalovat perníková okýnka), nebo nakreslí lebku se skříženými hnáty a bude to pirátská pevnost. Vedle dveří je místo na napsání čísla popisného křídou, uvnitř je vedle velké tabule i místo na nakreslení hodin, nebo malého obrázku.
Střecha je ze starého povlaku na peřinu (aby se děti nebouchali do hlavy, když jsou větší a stoupnou si a navíc se dá vyprat). V domečku jsou malé poličky, kde můžou být nějaké hračky, nebo může sloužit jako dráha pro autíčka.

Jinak z venčí lezou mravenci, uvnitř mouchy(znovu bramborové tiskátko).

Toník i jiné děti mají domeček dost v oblibě, nejvíc je zatím baví dělat kuk z okýnek a dveří, jiný do domečku uloží spinkat panenku.

Dveře se přimontují, až budou děti tak velké, že si neskřípnou prsty. Až doslouží matrace z malé postýlky, akorád se vejde do domečku, tak si tam děti budou moct třeba i pospat.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L4 L4 | 8. února 2013 v 15:49 | Reagovat

Naše Ema se v něm vyřádila. Vyzkoušeno, doporučuji. Škoda, že náš dětský pokoj je jen o něco větší, než tato chalupa :) ...trochu přehánim, ale jen nepatrně.

2 VRZ VRZ | Web | 9. února 2013 v 9:50 | Reagovat

[1]: no, říkám si, že až se budeme stěhovat, tak se nám vejde jen půlka nábytku. a to pořád ještě potřebuju aspon nejaké šuplíky!ale pořád to můžem dát našim na zahradu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama